Про нас
Відгуки

Хмельницький обласний спортивно-технічний клуб ТСОУ проводить навчання та перепідготовку водіїв автотранспортних засобів категорій: «A1», «A», «B», «C1», «C», «D1», «D», «BE», «C1E», «CE», «D1E».

Тривалість навчання становить від 1 до 3,5 місяців, залежно від категорії. За цей час учні вивчають правила дорожнього руху та інший необхідний теоретичний матеріал, а також навчаються впевнено керувати транспортним засобом.

Переваги навчання в Хмельницькому обласному спортивно-технічному клубі ТСОУ:

  • доступна ціна;
  • сучасна навчальна програма;
  • професійні доброзичливі викладачі;
  • досвідчені інструктори;
  • власний автодром.

Викладачі в доступній формі пояснюють правила дорожнього руху та наводять влучні приклади для кращого розуміння. Сучасна матеріально-технічна база забезпечує учнів усім необхідним для продуктивного навчання.

Практичні заняття проводять досвідчені інструктори, які навчають вправно керувати автотранспортним засобом за будь-яких умов. Інструктори навчають аналізувати дорожню ситуацію, щоби забезпечити вашу безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху.

Хмельницький обласний спортивно-технічний клуб ТСОУ пропонує курси підготовки як для новачків, які жодного разу не сиділи за кермом, так і для осіб, які втратили навички водіння. Навчальні програми адаптовані для учнів із різними навичками керування автотранспортними засобами.

Фото