Про нас
Відгуки

Чому обирають Автошколу «Політ-авто»?

У наш динамічний час автомобіль став другом і помічником, без якого вже важко уявити життя практично будь-якої людини, не кажучи вже про підприємців і бізнесменів. Тому наявність водійського - основна умова успішної людини. Тому попит на якісне навчання водійській майстерності стає дедалі більше. Але наявність прав отриманих на "швидку руку" не тільки створює проблеми на дорозі, але і піддає життя такого водія реальної небезпеки.

Тому вчитися водійській майстерності необхідно у справжніх майстрів своєї справи. Наші педагоги та інструктори відносяться саме до цієї категорії фахівців. Навчальна програма автошколи "Політ-авто" побудована за принципом від простого до складного, а від складного до справжньої водійської майстерності. Наша автошкола дозволяє своїм випускникам поряд з отриманням фундаментальних технічних знань з улаштування та експлуатації сучасних автомобілів, отримати навички водіння автомобіля в будь-яких умовах і різних ситуацій на автомагістралях.

Закінчивши автошколу "Політ-авто" випускники здають іспит в ДАІ і отримують посвідчення водія на керування автотранспортом відповідної категорії.

Наш девіз: "Ми відповідаємо за тих, кого навчили."

Автошкола «Полёт-авто»: легкость и отсутствие страха

Паника, возникающая при освоении водительских навыков учеником - привычное дело для инструктора. Он объединяет в себе наставника и терпеливого советчика, что так необходимо в процессе обучения. Автошкола в Одессе" Полёт-авто" - то самое место, где можно не только получить знания с нуля, но и обновить истертые временем навыки. Многие, получив права, не приступают к практике. Удостоверение, не подкрепленное водительским стажем, постепенно теряет свою валидность. Однако и здесь можно обратиться к нам и получить дополнительные теоретические и практические занятия. И провести их можно в любых условиях: темное время суток, дождь, снег и прочие неприятности, которые обходят при обучении в других автошколах. Наша задача - подготовить вас ко всем обстоятельствам, возникающим на дороге. Время проведения занятий максимально адаптировано к категории работающих и учащихся слушателей курса: день, вечер, группы выходного дня. Автошкола « Полёт-авто» - место, где вы забудете свои страхи и обретете уверенность на дороге.

Фото