Про нас
Відгуки

Тетіївський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України виріс з Тетіївського СТК ДТСААФ зразка 1966 року. Знаходиться СТК у районному центрі Тетіїв Київської області на вулиці Центральній, 47.

Основні відомості про школу навчання водійській майстерності Тетіївського СТК ТСОУ зібрані на порталі «Автошколи ТСО України».

Автошкола Тетіївського СТК ТСОУ – одна з найкращих в Україні. Вона відзначена державним визнанням – у вигляді ліцензії Міносвіти, науки молоді та спорту України та сертифікатом про акредитацію Департаменту ДАІ.

Досвідчені викладачі та інструктори готують в автошколі Тетіївського СТК ТСО керманичів практично всіх транспортних засобів. Курсанти автошколи мають змогу на вибір вивчитися та отримати права на водія мотоцикла з причепом категорії А, водія більшості легковиків категорії В, керманичів важких вантажних автомобілів з будь-якими причепами – категорій С1, С і СЕ і навіть керуючих великими пасажирськими автобусами категорії D.

При цьому автошкола Тетіївського СТК ТСОУ вражає дуже невеликою та напрочуд демократичною вартістю навчання. Так, наприклад за отримання фаху водія категорії В доведеться сплатити 3 тис. 800 грн. А важка категорія водіїв вантажівок обійдеться вам не набагато дорожче – в 4 тис. 400 грн. вартість навчання на водія автобусів й взагалі коштує 2 тис. 300 грн.

Автошколи Товариства сприяння обороні України користуються заслуженим попитом серед тих, хто мріє навчитися впевнено і безпечно водити транспортні засоби.

Інструктори