Курси екстремального водіння

Ті, у кого великий досвід водіння автомобілем, дуже часто вибирають ще і курси екстремального водіння. Ми можемо підібрати для вас кращий варіант!

Що пропонують такі школи?

Майже всі школи дають максимальний набір уроків та навичок, серед них:

  • підготовка та моделювання аварійних ситуацій, які допоможуть отримат гарну базу знань та навичок для індивідуального розвитку професіоналізму;
  • за допомогою автомобільної школи у вас буде високий рівень майстерності водіння. Курси підготують вас до правильного поводження в критичних ситуаціях та навчать приймати правильне рішення в різних екстремальних ситуаціях.

Екстремальне водіння не можна прирівняти до екстремального спорту, але це все одно є ситуація підвищеної небезпеки. І не зовсім вірним називати участь у перегонах, змагання у формулі екстремальним водінням. Це можна пояснити дуже просто, перегони — це змагання, де є кінцева ціль і для її досягнення спортсмени докладають всі зусилля та вміння.

Екстремальне та контраварійне водіння

Як можна дізнатися, де звичайний водій, а де справжній професіонал? Другий майже у всіх випадках може спрогнозувати аварійну ситуацію та уникнути її. Але наші сьогоденні реалії показують, що так можуть зробити далеко не всі. Тому багато хто повинен отримати майстерність водіння, щоб забезпечити безпеку не тільки собі, але і оточуючим.

У навчанні екстремального водіння, головне — навчити технічним прийомам і елементам управління автомобілем в екстремальних умовах. Це може бути, наприклад, дороги з ямами, несприятливі погодні умови, раптова поломка автомобіля, збій в системах автомобіля, небезпечна, часом непередбачувана, поведінка інших водіїв дорожнього руху. Ці прийоми допоможуть впоратися з усіма цими зовнішніми умовами. Зараз, майже всі не звертають увагу на школи екстремального водіння, не готують себе до такого стиля водіння, але він дуже доречний сьогодні, адже в Україні смертність на дорогах в декілька разів вища, ніж у країнах ЄС.

Сучасні методики екстремального водіння

У таких автошколах викладають тільки досвідчені люди, у яких за плечима є великий багаж знань. Для учня головне перед водінням — провести чітку підготовку, і здобути базу навичок. Все це забезпечать інструктори. Вони не менш важливі і при звичайному навчанню водінню. Спеціально розроблені методики допомагають підготувати учня психологічно, а вже потім і практично.

Курси екстремального водіння допоможуть здобути навички пересування на швидкості, ступеневого та переривчастого гальмування, фундаментального маневрування… Ці практичні заняття зведуть до майже нульового рівня небезпечні ситуації на дорозі. Всі дорожні неприємності емітуються на невеликих швидкостях з дотриманням техніки безпеки на спеціально обладнаному автодромі.

Повторення багато разів одного і того маневру виробляє деякий рефлекс у людини, тому вона буде себе почувати дуже впевнено на дорозі після проходження таких курсів. Жваві дороги мегаполісів не стануть для вас перешкодою і ви будете відчувати себе в повній безпеці та комфорті.