Курси персонального водіння

Свій автомобіль, що може бути краще? Але що ж це за водій, у якого немає прав відповідної категорії?

А якщо для вас навчання в загальній групі не підійде? Навчання по індивідуальним урокам в максимально комфортних умовах тепер можливе!

Теоретичний курс

Випадки, коли учень не може відвідувати заняття можуть бути найрізноманітнішими. Тоді школа водіння може скласти персональний графік для учня і по ньому вести навчання. Індивідуальні курси на території України — ідеальний спосіб відвідувати не тільки теоретичні заняття, але і практичні без відриву від роботи або навчання. За додаткову оплату можна ще отримати ряд дуже зручних сервісів:

  • приїзд інструктора до вашого місця проживання;
  • водіння на кращих транспортних засобах, яким не більше 3-5 років;
  • надання авто для здачі екзамену в ДАІ.

У вас не буде ніяких платних перездач. Є також можливість оплатити практичні або теоретичні завдання в 3 етапи і взяти зошити або диски з інформацією програм в подарунок.

Преміум-навчання дозволяє вивчати матеріал в зручний для вас час. Дуже важливою є така деталь — персональний інструктор та програма розподілу навантаження. Якщо виник якийсь «форс-мажор» і ви заздалегідь попередили про це, адміністрація завжди піде вам назустріч та спланує графі по-новому.

Практичний курс

Ще раз хочемо наголосимо, що індивідуальні заняття — це дуже велика перевага. Досвідчені інструктори будуть працювати, коли вам зручно! За вами приїде водій, щоб відвезти на заняття. А після них відвезе у потрібне для вас місце. Нові авто для навчання — це комфорт, гарне управління та відчуття того, що ви керуєте автомобілем уже багато років. Якщо авто не сподобається, є можливість вибрати інше на ваш смак.

Повний супровід на кожному етапі під чітким керівництвом досвідчених інструкторів, допоможе отримати максимум практичних навичок. Але і це ще не все! Ви можете складати екзамен на тій машині, на якій їздили в автошколі. За вашим бажанням цю послугу включать в залогову вартість.

Підберіть собі або своїм близьким курси персонального водіння в автошколі або у приватної особи та навчайтеся індивідульно, зручно та якісно!

Напишіть нам і ми запропонуємо кращі варіанти виходячи з ваших уподобань.